MedicWork - zdravotnictví, práce a telemedicina

Péče o zdraví a práce nejen ve zdravotnictví v EU

Telemedicína je součástí eHealth (elektronizovaného zdravotnictví) a označuje poskytování medicínských služeb na velké vzdálenosti. Proto je někdy používáno synonymum distanční medicína. Světová zdravotnická organizace definuje telemedicínu jako souhrnné označení pro zdravotnické aktivity, služby a systémy, provozované na dálku prostřednictvím informačních a komunikačních technologií za účelem podpory globálního zdraví, prevence a zdravotní péče, stejně jako vzdělávání, řízení zdravotnictví a zdravotnického                                                                   výzkumu.


Vyhledání a nábor zaměstnanců v zahraničí

Máte nedostatek zaměstnanců na různých typech pozic. Vyhledáme Vám odpovídajícího zaměstnance v EU, na Ukrajině v Bělorusku, Indii a Mongolsku a v dalších zemích. 

Zpracování zaměstnaneckých víz

Potřebujete legalizovat pracovní pobyt svých zahraničních zaměstnanců nebo uchazečů o zaměstnání ? Zpracujeme veškeré podklady pro tzv. Schengenské vízum a Zaměstnaneckou kartu ve všech pracovních oborech a odvětvích.

 

Služby všeobecného praktického lékaře

Hledáte pro své zařízení praktického lékaře? Prosím, kontaktujte nás na uvedeném čísle v kontaktech a mi Vám bližší poskytneme informace. Zaměstnáváme v našem portfoliu Všeobecné praktické lékaře, kteří se postarají o Vaše klienty. Naší doménou jsou různé typy zařízení pro seniory.

 

Projekt Vysoce kvalifikovaný a Kvalifikovaný zaměstnanec  

Poskytujeme komplexní službu náboru uchazečů                        mimo EU. Legalizaci jejich pracovního pobytu v ČR.